top of page

Ben je zwanger en wil je borstvoeding gaan geven?

  • Foto van schrijver: Marga van Genderen
    Marga van Genderen
  • 18 nov 2018
  • 1 minuten om te lezen

Bereid dan je borsten voor de bevalling voor op het geven van borstvoeding met een VLOW®-borstweefselbehandeling.



Een borstweefselbehandeling is een aanrader omdat:


· Het de doorbloeding van de borsten en het bovenlichaam bevordert.

· Het de lymfestroom van de borsten en het bovenlichaam bevordert, waardoor toxines (gifstoffen) die in het weefsel aanwezig zijn beter kunnen worden afgevoerd.*

· Eventuele lokale verhardingen of pijnlijke plekjes worden aangepakt.


Dit alles werkt als een detox of ‘een grote schoonmaakbeurt’ voor je borsten en bovenlichaam. De moedermelk die aangemaakt wordt in je borsten zal minder gifstoffen bevatten. En door de verbeterde doorbloeding en de grote schoonmaak zal een borstontsteking minder snel optreden.

De behandeling kan veilig in de laatste maand van de zwangerschap gegeven worden.


Kortom: een VLOW®-borstweefselbehandeling is de ideale voorbereiding voor je borsten op het geven van borstvoeding.


Jij blij, je kindje straks blij!


* In het vetrijke borstweefsel worden toxines uit het milieu (denk aan luchtvervuiling), bewerkte voeding, verzorgingsproducten e.d. makkelijk opgeslagen.


 
 
 

Opmerkingen


Locatie

Heerhugowaard

Mijn praktijk bevindt zich op de tweede etage van het MIC. In het pand is een lift aanwezig, zodat de praktijk goed toegankelijk is voor minder validen.

De praktijk is goed bereikbaar met zowel de auto als met het openbaar vervoer (NS-station is op ca. 10 minuten loopafstand en bij het pand is parkeergelegenheid).

Marga van Genderen

Qi Movere / Osteopathiepraktijk Marga van Genderen

W.M. Dudokweg 55, 1703 DC Heerhugowaard

Geregistreerd in het Nederlandse Register voor Osteopathie (NRO)

CAT-therapeute vergoedbaar

KvK 71338748

Btw-id NL002002205B15

e-mail margavangenderen.osteopathie@gmail.com

06 21551624

Contact bij voorkeur via whatsapp, omdat ik tijdens het behandelen mijn mobiel op stil heb staan en niet op kan nemeen.​

Openingstijden praktijk:

Maandag 08.00 tot 17.00 uur

Dinsdag 08.00 tot 17.00 uur

Woensdag 08.00 tot 17.00 uur

Donderdag 08.00 tot 17.00 uur

Vrijdag 08.00 tot 12.00 uur

Ik werk niet ambulant.

Voor verdere belangrijke informatie zie homepage onder het kopje 'Aanvullende informatie'.

Foto Praktijk Dudokweg 55 Heerhugowaard

Contactformulier

Bedankt! Bericht verzonden.

© 2026 by Marga van Genderen Osteopathie, Borstweefseltherapie & Fertility Massage Therapy / Photography by Marc van Genderen. Proudly created with Wix.com 

bottom of page